בימי הקורונה כשהשמיים סגורים אנחנו מציעים סיורים וירטואליים בלייב לימי גיבוש לחברות ולמסיבות פרטיות .

סיור ערב ברובע שינג׳וקו 

בסיור זה תוכלו לחוות את חיי הלילה של טוקיו, הסיור הוא בן שעה ובו נדבר על החיים בטוקיו, על תרבות העסקים ביפן , על חיי המשפחה ותרבות הפנאי הסיור יתחיל בשעה 13:00 שעון ישראל כשבטוקיו השעה 20:00.

סיור לדוגמא

סיור אחר הצהריים ברובע אסקוסה 

בסיור זה נבקר במקדש הבודהיסטי סנסוג׳י ונטייל מסביב לו ,הסיור הוא בן שעה ובו אסביר על הדתות ביפן , על חיי המשפחה על תרבות העסקים והפנאי בטוקיו. הסיור יתחיל בשעה 9:00 שעון ישראל  כשבטוקיו השעה 16:00  

סיור לדוגמא

סיור אחר הצהריים ברובע שיבויה 

בסיור זה נלך בין הסימטאות של הרג׳וקו ונחווה את אופנת הרחוב של צעירי טוקיו, הסיור הוא בן שעה ונסיים אותו באחת מהצמתים הסואנים בעולם . נדבר על החיים בטוקיו, על תרבות העסקים ביפן , על חיי המשפחה , על צעירי טוקיו ועל עיצוב ואופנה יפנית .הסיור יתחיל בשעה 9:00 שעון ישראל כשבטוקיו השעה 16:00.

סיור לדוגמא

להזמנת סיור וקבלת תעריפים צרו אתנו קשר

About Author

client-photo-1
סוזי אוקובו
שמי אוקובו סוזי, ישראלית שחיה בטוקיו ב28 שנים האחרונות . בעלת חברה המספקת שרותי תיירות בעברית ביפן , באתר זה ריכזתי מידע שיכול לעזור לכם לתכנן את הטיול שלכם ליפן ולהזמין אצלנו סיורים במקומות שמעניינים אותכם, לאלו שלא יכוילים לטייל, תוכלו להזמין סיורים וירטואליים בלייב פרטיים או לטייל איתנו בלייב בקבוצת הפייבסבוק שלי ״ סיורים וירטואליים בטוקיו והסביבה ״ חפשו ספייסבוק והצטרפו זה ללא תשלום .

Comments

Leave a Reply